top of page

svatební fotografování svatební fotograf Jihlava Vysočina focení svatba svateb profesionální fotografie

SVATBY

INFORMACE O SVATEBNÍM FOTOGRAFOVÁNÍ

GALERIE SE SVATEBNÍMI FOTOGRAFIEMI


 

 

 

 

SVATEBNÍ BALÍČKY

Připravili jsme si pro vás několik různých balíčků, aby si mezi nimi každý mohl najít, co mu bude nejvíce vyhovovat. Můžeme vám nabídnout focení od ranních příprav, přes obřad, oběd, párové fotografování, focení s rodiči a přáteli, až po fotky z večerní zábavy a glamour focení nevěsty před svatbou třeba jako překvapení/dáreček pro budoucího ženicha. Je jen na Vás, co vše byste si přáli zachytit. Pokud se náhodou v žádném z balíčků nenajdete, rádi vám nějaký vytvoříme na míru. :) Ceník zasíláme na vyžádání. Do zprávy nám prosím vepište alespoň informaci o datu a místu svatby. Děkujeme.

ÚPRAVA A VÝBĚR FOTOGRAFIÍ

Veškeré vzniklé fotografie velmi pečlivě třídíme a vybíráme. Počty fotografií u jednotlivých balíčků jsou orientační – velmi závisí na typu, velikosti a průběhu svatby – vždy ale předáváme maximální možný počet fotografií. Z naší zkušenosti také bývá většinou výsledný počet předaných fotografií vyšší než orientační počet předaných fotografií zmíněný u jednotlivých balíčků v našem ceníku. :) Každá odevzdaná fotografie prochází mnoha základními úpravami (např. světla, stíny, jas, kontrast, barevné tónování, vyvážení bílé, ořez atd.). Veškerým párovým fotografiím (případně i některým dalším vybraným fotografiím, které se k tomu obzvláště hodí), pak věnujeme zvláštní pozornost a prochází již mnohem náročnějšími úpravami a retušemi. Neupravené fotografie nepředáváme.

 

REZERVACE TERMÍNU

Po zaplacení 50% zálohy na náš účet bereme termín jako závazně zarezervovaný. Záloha se v případě zrušení fotografování z Vaší strany nevrací. Obdržení zálohy vždy potvrzujeme. Zbytek částky je splatný ihned po svatbě. Platit můžete buď v hotovosti na místě nebo pro větší pohodlí klasicky opět převodem. Pokud máte zájem o focení právě s námi, neváhejte raději s rezervací termínu příliš dlouho, již od jara se nám páry hlásí na celou následující  svatební sezonu.

PŘEDSVATEBNÍ SCHŮZKA

V případě, že se na focení domluvíme, rádi se s Vámi před svatbou ještě krátce sejdeme nebo Vám alespoň zašleme emailem pár tipů k focení a otázek, abychom si vše předem ještě vzájemně ujasnili a vše v den D klaplo tak, jak má. :)

 

PŘEDSVATEBNÍ/ZÁSNUBNÍ FOCENÍ

Pokud byste si chtěli nechat vyfotit párové fotografie třeba na svatební oznámení nebo jen tak pro radost či pro pochlubení se se zasnoubením, klidně pište, alespoň se už předem lépe poznáme a na focení budete mít slevu. :) Předsvatební focení vřele doporučujeme také párům, které s focením ještě nemají žádné zkušenosti. Vše si tak hezky předem vyzkouší a až to ve svatební den přijde "naostro", už ví, co a jak a z fotografií tak potom už není znát žádná strnulost či nervozita. :)

 

JSME NA TO DVA :)

Pracujeme ve dvou, takže můžeme zachytit i okamžiky, které by jeden fotograf sám najednou těžko stíhal. Zároveň také mají naši snoubenci tu výhodu, že mají ty nejdůležitější momenty zachyceny hned ze dvou úhlů. Při párovém focení pak jeden z nás může v klidu zaujmout důležitou roli asistenta, který se stará o světlo či aby závoj vlál tak, jak má :) a není potřeba vypůjčovat si na tyto úkoly nezkušené svatebčany a odvádět je od zábavy. Na ceně se však fakt, že jsme dva, nijak neprojevuje.

CESTOVNÉ, STRAVA

Pokud na svatbu cestujeme mimo Jihlavu, připočítává se navíc i cestovné.

V případě, že jsme s Vámi od rána až do večera, budeme rádi, když se budeme moci během náročného celodenního fotografování zúčastnit oběda, večerního rautu apod. Pokud byste si ovšem chtěli užít pouze čistě soukromé posezení, na nějaký čas opustíme a posilníme se jinde. :)

 

DODÁNÍ FOTOGRAFIÍ

Jakmile bude zbytek částky za fotografování připsán na náš účet, pustíme se do práce a hotové fotografie dostanete do 4-6 týdnů. Na jejich výběru a úpravách si dáváme vždycky velmi záležet a nechceme nic ošidit ani na úkor dřívějšího dodání, proto mějte prosím ve svatební sezoně trpělivost, děláme co můžeme. :) Párové fotografie vždy upravujeme přednostně, většinou je tak posíláme dříve než zbytek fotografií (cca. za dva týdny), abyste se už mohli přátelům a známým pochlubit. Fotografie dodáváme elektronicky (nahráním zaheslovaného souboru na Úschovnu nebo na OneDrive, případně za příplatek na USB) v tiskové kvalitě bez jakéhokoliv loga.

 

ZVEŘEJNĚNÍ FOTOGRAFIÍ

Spolupracujeme převážně s těmi páry, které souhlasí s následným uveřejněním fotografií na našem webu (používáme běžně jen zhruba čtvrtinu z celkového počtu fotografií), případně také na naší facebookové stránce a stránkách věnovaných fotografii atp. (pouze několik fotografií). Pokud by se Vám na tom cokoliv nezdálo, dejte nám vědět hned na počátku naší společné komunikace. Děkujeme. :)

 

 

Kdyby Vás ještě cokoliv zajímalo, klidně se ptejte. :)

Zuzka a Míra

MIRA Photography

Broňa & Milan
Katka & Ondra
Míša & Honza
Marta & Mira
Evka & Štěpán
Kája & Honza
Háňa & Míša
bottom of page